Udział w grze ulicznej „Kaliskie tradycje”

Archiwum kategorii: Aktualności

Czworo uczniów: Julia Kaźmierczak z kl. 7b oraz Szymon Gałecki, Piotr Przepiórka i Bartłomiej Szcześniewski z kl. 7a, reprezentowało naszą szkołę w grze ulicznej „Kaliskie tradycje”, organizowanej przez Polskie Towarzystwo Historyczne Oddział w Kaliszu oraz III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Kaliszu. Było to działanie wpisujące się w tegoroczną 31. edycję Europejskich Dni Dziedzictwa. Uczniowie musieli zmierzyć się z zadaniami rozmieszczonymi w różnych miejscach Kalisza. Odpowiadali na pytania, dotyczące między innymi kaliskiego teatru czy Państwowej Szkoły Muzycznej mieszczącej się w naszym mieście.

Poprzednia aktualność
Międzynarodowy Dzień Demokracji
Następna aktualność
,,Z Shirlejką po Kaliszu"