Rozpoczęcie roku szkolnego

Archiwum kategorii: Aktualności

4 września na szkolnym boisku spotkaliśmy się, jak co roku, aby wspólnie pożegnać dwumiesięczny okres wakacji, podczas których podróżowaliśmy, chodziliśmy po górach, kąpaliśmy się w morzu i jeziorach lub po prostu odpoczywaliśmy w domu, zbierając siły na 10 miesięcy nauki. Podczas inauguracji nowego roku szkolnego w sposób szczególny powitaliśmy w naszym gronie nowych uczniów, życząc im na początek, by z radością przychodzili do swoich klas, witali się z nowymi kolegami, koleżankami i nauczycielami, by zgłębiali tajniki wiedzy, ale także bawili się i śmiali.

Drodzy Uczniowie! Bądźcie otwarci na nowe przygody w naszej szkole. Bierzcie udział w wycieczkach, rajdach i uroczystościach. Nie porzucajcie marzeń i zapału do pracy. Nie smućcie się, czas szybko minie i już za 10 miesięcy znów będą wakacje!

Poprzednia aktualność
Nagroda dla klasy 2b
Następna aktualność
Stypendium socjalne