Koncert z okazji Dnia Mamy

Archiwum kategorii: Aktualności

W miniony piątek, 26 maja uczennice naszej szkoły: Sofiia Trubitsyna z kl VII oraz Antosia Wieruszewska z kl II pod opieką Eweliny Król – Owczarek wzięły udział w koncercie z okazji Dnia Matki, który odbył się w Hali Arena Kalisz. Podczas wydarzenia podjęto próbę pobicia rekordu Polski w jednoczesnym śpiewaniu piosenki Majki Jeżowskiej ,,A ja wolę moją mamę”. Ponad 3 tysiące osób wspólnie zaśpiewało i…. UDAŁO SIĘ!!! Pobito rekord Polski! Sama piosenkarka przy pomocy nagrania tv zwróciła się do kaliszan i życzyła wszystkim uczestnikom powodzenia oraz dobrej zabawy. Jesteśmy dumni z naszych wokalistek, które wiele tygodni przygotowywały się do występu. Warto dodać, że uczniowie SP3 wykonali też portery swoich mam, które ozdobiły wejście do Areny. Brawo!

https://www.facebook.com/NajlepszyPortalCalisiaPL/posts/pfbid0zHf7cHrEe1TraUWJsXXL6Cv6A9L67X8NJaSwP1GPATqY3rVN5au3cDAghdUBs1del

Poprzednia aktualność
Warsztaty wokalne
Następna aktualność
Majowe zbiórki