Motocyklem po nagrodę

Archiwum kategorii: Aktualności, Doradztwo zawodowe

Zorganizowana po raz pierwszy przez Cech Rzemiosł Budowlanych i Różnych w Kaliszu Gala Rzemiosła promowała ofertę szkół branżowych, działających w naszym mieście oraz przypominała istotną rolę, jaką każdego dnia odgrywają w naszym życiu „zawodowcy” i oferowane przez nich usługi. Udział uczniów naszej szkoły w tym wydarzeniu łączył się z niezwykle miłym akcentem, jakim było nagrodzenie Jana Sztandery z klasy 8A za nagranie filmu prezentującego zawód mechanika motocyklowego. Przygotowane przez niego dzieło brało udział w konkursie Rzemiosło XXI w. w okolicach Kalisza i zostało wybrane jako jedno z ośmiu najciekawszych spośród prac zgłoszonych do konkursu, a w głosowaniu internautów uzyskało 4947 głosów. Pozwoliło to naszemu uczniowi zająć drugie miejsce. Dodatkowo Janek otrzymał od organizatorów nagrodę specjalną. Gratulujemy sukcesu!!!

Dziękujemy też wszystkim, którzy poprzez swoje głosy przyczynili się do promocji filmu; )

Film można obejrzeć pod linkiem: kliknij

Poprzednia aktualność
4b włącza się w obchody Dnia Ziemi
Następna aktualność
Kwietniowe atrakcje