Bezpieczne ferie

Archiwum kategorii: Aktualności

Bezpieczeństwo naszych uczniów jest dla nas bardzo ważne, dlatego zaprosiliśmy do szkoły przedstawicieli Straży Miejskiej. Funkcjonariusze poprowadzili zajęcia warsztatowe dla wszystkich uczniów klas I-III i odddziału przedszkolnego. W związku z zimą i czasem zbliżających się ferii zimowych poruszono kwestie bezpiecznych zabaw i sportów zimowych ze szczególnym uwzględnieniem wchodzenia na zamarznięte zbiorniki wodne. Tematyka prowadzonych zajęć dotyczyła również drogi do szkoły oraz unikania różnego rodzaju zagrożeń, np. w kontaktach z osobami obcymi. Poruszono także problem bezpieczeństwa w sieci. Strażnicy, ucząc dzieci unikania wszelkiego rodzaju zagrożeń, kształtowali u nich postawę asertywności w kontaktach z osobami, których nie znają. Serdecznie dziękujemy pani Anicie Bugajny i pani Monice Kobryń za przeprowadzenie zajęć w bardzo miłej atmosferze.

Poprzednia aktualność
WSZYSCY BAWIĄ SIĘ WSPANIALE, JAK CO ROKU W KARNAWALE
Następna aktualność
PIERWSZY SZKOLNY POKAZ MODY PIŻAMOWEJ