Przedświąteczny marsz nordic walking

Archiwum kategorii: Aktualności

Wigilia na Kaliskim Rynku odbyła się w tym roku na Kortach CKiS. Jak co roku i my w niej uczestniczyliśmy. Maszerować z kijami nordic walking da się nawet po śniegu. A jeśli w ten sposób można pomóc innym, tym bardziej warto aktywnie spędzić czas. Choć w bardzo okrojonym składzie, to jednak w bardzo dobrych humorach reprezentowalismy nasza szkolną, chorującą ekipę rajdową Wrzuciliśmy grosik do puszki nr 8 dla podopiecznych Fundacji Bred of Live, dostaliśmy pamiątkowe dyplomy i drobne upominki. Wręczyliśmy również prezent Pani Grażynce Adamin, która zawsze porywa nas swoją dobrą energią. Rześka, dopołudniowa wędrówka dodała nam energii na cały, przedświąteczny tydzień.

Poprzednia aktualność
Rozbiliśmy "BANK MAGNESIAKÓW"
Następna aktualność
Kartki okolicznościowe