PRZYJACIEL MIŚ

Archiwum kategorii: Aktualności

W dniu 25 listopada najmłodsi uczniowie uczestniczyli w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Tego dnia każde dziecko przyszło do szkoły ze swoim przyjacielem – Misiem. Przybyły misie małe, średnie i bardzo duże, białe, brązowe, zielone itd. A każdy był piękny i wyjątkowy. W bibliotece szkolnej dzieci poznały historię święta, słuchały książek o misiach i rozwiązywały quizy. Podczas przerw bawiły się przy piosenkach: „Pokochaj pluszowego misia” i ,,Jadą, jadą misie”. W tym dniu przygotowano też dla najmłodszych wiele atrakcji: zabawy ruchowe i plastyczne, zgadywanki, śpiewanie piosenek, kodowanie i konkursy. Ponadto klasę 2a odwiedziły Panie Anita i Monika, przedstawicielki Straży Miejskiej, które przeprowadziły zajęcia o zagrożeniach, jakie wynikają z wielogodzinnego grania w gry komputerowe nieodpowiednie do wieku. Paniom również udzieliła się atmosfera panująca w naszej szkole. Ten dzień był pełen uśmiechu oraz wspólnej zabawy, jednak najwięcej radości sprawił dzieciom sam fakt zaprezentowania swojego misia kolegom i możliwość zabawy z pluszakiem.

Poprzednia aktualność
Świetlicowe origami
Następna aktualność
Światowy Dzień Pluszowego Misia