FOREST RUN WYLOGOWANI

Archiwum kategorii: Aktualności

W dniu 16 października 2022 roku miało miejsce uroczyste otwarcie Kampanii Społecznej pod nazwą FOREST RUN WYLOGOWANI. Jej głównym celem jest nakłonienie młodych osób do odłożenia komórek, komputerów i tabletów na półki i rozpoczęcie aktywnego, zdrowego trybu życia. FOREST RUN WYLOGOWANI to test sprawności, solidarności, a także pełna emocji przygoda na łonie natury. Zawodnicy musieli pokonać 2-kilometrową trasę pełną przeszkód i wyzwań, w których liczyły się nie tylko siła fizyczna, ale i spryt oraz logika. Na uczestników czekało wiele niespodzianek, konkursów i animacji. W imprezie wzięło udział 300 zawodników w wieku od 10 do 18 roku życia, w tym między innymi uczennice naszej szkoły: Maja Kranc z klasy 4b oraz Zuzia Kranc z 6a. Dziewczynki pokonały 30 przeszkód i zdobyły 9 miejsce. Gratulujemy!

Poprzednia aktualność
Ślubowanie uczniów klas pierwszych
Następna aktualność
Jesienne mandale