Śladami dinozaurów

Archiwum kategorii: Aktualności

Dziś uczniowie klasy 2b wraz z opiekunami odwiedzili Rodzinny Park Rozrywki Bryllandia oddalony o około 50 km od Kalisza. Odbyły się tam wartościowe zajęcia edukacyjne „śladami dinozaurów”. Ciekawostkom o tych gigantycznych gadach nie było końca. Dzieci spędzając czas na świeżym powietrzu odwiedziły też minizoo. Podczas tego spaceru, każdy mógł nakarmić kuca szetlandzkiego. Była również wizyta w papugarni. Uczniowie naszej szkoły jechali bryczką, która była zaprzężoną w dwa konie. Był też czas na rozrywkę podczas, której dzieci integrowały się i bawiły korzystając z dmuchanych zamków, placu i sali zabaw. Na zakończenie każdy z uczestników otrzymał pamiątkowego minidinozaura. Dzieci po takim dniu pełnym wrażeń były szczęśliwe i uśmiechnięte.

Poprzednia aktualność
Tydzień profilaktyki chorób zakaźnych
Następna aktualność
Wrześniowy rajd rowerowy