Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

Archiwum kategorii: Aktualności

Rozpoczęliśmy dziś rok szkolny, w sposób szczególny witając wstępujących w mury naszej szkoły pierwszoklasistów oraz oddział przedszkolny. Drogie pierwszaki! Kochani zerówkowicze! Wierzymy, że w SP3 będziecie się nie tylko uczyć, ale też nawiązywać nowe znajomości, a także dzielić z nami swoje pasje, talenty i zainteresowania. Mamy nadzieję, że szybko poczujecie się u nas jak w domu – nowo nawiązane przyjaźnie przyniosą Wam otuchę w trudnych chwilach, wychowawcy pomogą Wam w odnalezieniu się w nowej rzeczywistości, a zapach obiadu dochodzący z kuchni Pana Pawła przypomni o rodzinnej atmosferze, jaką staramy się tworzyć w naszej szkole. Przecież nie taki diabeł straszny, jak go malują, a każdy z nas był kiedyś w pierwszej klasie. Początki na pewno nie będą łatwe, ale wierzymy, że nasza szkoła stanie się Waszą szkołą, a nauka w niej będzie dla Was owocna i przyjemna.Pozostali uczniowie też na pewno nie będą spoczywać na laurach. Pamiętajcie, że teraz z nowo powstałego muralu czujnym okiem spogląda na nas z murów szkoły patron i trzyma mocno kciuki za to, by szkolna społeczność, którą wszyscy razem tworzymy, bez względu na narodowość i funkcje, jakie w niej pełnimy, tętniła życiem wypełnionym wzajemnym szacunkiem, przyjaźnią i oczywiście pragnieniem zdobywania wiedzy. Niech to będzie dobry rok!

Poprzednia aktualność
Rocznica wybuchu II wojny światowej
Następna aktualność
„Wiedz, że to przez tradycję wyróżniony jest majestat człowieka…”.