SP3 z nowym muralem

Archiwum kategorii: Aktualności

,,Honor myślom, z których błyska

Nowy duch i forma nowa”.

Cytat z ,,Odpowiedzi na <<Psalmy przyszłości>>” wraz z wizerunkiem patrona szkoły, Juliusza Słowackiego ozdobił budynek naszej szkoły na początku tegorocznych wakacji. Mural antysmogowy powstał w ramach projektu zgłoszonego do Budżetu Obywatelskiego przez Radę Osiedla Śródmieście I ,,Murale jak 337 drzew – ekologiczne murale przy Szkole Podstawowej nr 1 im. Konstytucji 3 Maja oraz Szkole Podstawowej Nr 3 im. Juliusza Słowackiego”. Jesteśmy wdzięczni za każdy głos oddany na wniosek. Dziękujemy serdecznie wszystkim zaangażowanym w powstanie muralu, który może cieszyć oko nie tylko uczniów i pracowników szkoły, ale także każdego kaliszanina, dodatkowo wpływając na poprawę jakości powietrza w okolicy.

Poprzednia aktualność
Bieg o Puchar Komendantki Hufca ZHP
Następna aktualność
Wyprawka przedszkolaka