TRENER OSIEDLOWY – KALISZ 2022

Archiwum kategorii: Aktualności

Kaliski Szkolny Związek Sportowy po raz XIV bedzie realizatorem zadania  „TRENER OSIEDLOWY – KALISZ 2022”.

 Na 11 obiektach  sportowych będą  trenerzy, którzy mają za zadanie organizować zajęcia jak i czuwać nad bezpieczeństwem korzystających z boisk uczestników objętych programem. Obiekty biorące udział w programie: Szkoła Podstawowa nr 1,  Szkoła Podstawowa nr 6, Szkoła Podstawowa nr 7, Szkoła Podstawowa nr 9, Szkoła Podstawowa nr 10, Szkoła Podstawowa nr 12, Szkoła Podstawowa nr 14, Szkoła Podstawowa nr 15, Szkoła Podstawowa nr 16, Szkoła Podstawowa nr 17, Szkoła Podstawowa nr 18.

Uczestnicy spotkań (a przypomnijmy że są one otwarte dla wszystkich i bezpłatne) mogą liczyć nie tylko na gry i zabawy sportowe pod  opieką wykwalifikowanej kadry, ale też zajęcia z profilaktyki. Każdego roku taka forma spędzania wolnego czasu cieszy się ogromną popularnością wśród dzieci i młodzieży. W ubiegłym roku z programu „Trener Osiedlowy” skorzystało kilka tysięcy beneficjentów.

Program rusza 4 lipca i potrwa do końca sierpnia. Zajęcia będą odbywały się  w godzinach popołudniowych.

Poprzednia aktualność
Zakończenie roku szkolnego
Następna aktualność
Bieg o Puchar Komendantki Hufca ZHP