VII MIKOŁAJKOWY CHARYTATYWNY KIJOMARSZ w ramach X WIGILII NA KALISKIM RYNKU

Archiwum kategorii: Aktualności

Kolejny już raz pod kierunkiem pani Grażynki Adamin przyłączyliśmy się do pomocy chorym dzieciom podczas wigilii na kaliskim Rynku. Aktywnie i wesoło spędziliśmy czas, maszerując alejkami Parku Miejskiego. Do puszki wrzuciliśmy ,,grosik”, by wspomóc podopiecznych fundacji Bread od Life. Pani Grażynka wcieliła się w rolę Świętego Mikołaja i hojnie obdarowała nas prezentami: dyplomami, medalami, pucharami. A najmłodsi uczestnicy rajdu nordic walking otrzymali również ozdobne bombeczki. I my nie pozostaliśmy dłużni Mikołajowi. Pani Grażynka dostała od nas kalendarz na 2022 rok stworzony przez opiekunów grupy ze zdjęć z naszych dotychczasowych wspólnych wypraw. Trochę zmarznięci, ale zadowoleni, wróciliśmy do domów.

https://www.facebook.com/100057282956391/videos/pcb.361451185774310/942080176725686

Poprzednia aktualność
Uczniowie SP3 dla mieszkańców Kalisza na święta
Następna aktualność
Szkolny konkurs "Poszukiwany, poszukiwana..."