Gra historyczna – POWSTANIE WIELKOPOLSKIE

Zbliżające się święta to nie tylko prezenty, zapach pierników i spotkania z bliskimi, to także czas zadumy i refleksji nad wydarzeniami ważnymi dla naszej historii. POWSTANIE WIELKOPOLSKIE- niezapomniany zwycięski zryw doczekał się swojego święta państwowego. Cała społeczność ,,Trójki”, wraz z przedstawicielami 62 KDHS ,,Brzoza” i 3 KGZ ,,Miejskie Wiewióreczki”, przybliżyła sobie informacje dotyczące wydarzeń sprzed 103 lat.
Zaszyfrowane wiadomości, puzzle oraz tematyczne quizy i krzyżówki rozwiązywali z tej okazji uczniowie naszej szkoły.  Pomocną dłonią służyli Starsi Harcerze z Brzozy, którym serdecznie dziękujemy za przybycie! Czuj! Czuwaj!

Poprzednia aktualność
Zapal #ŚwiatłoWolności – akcja społeczna IPN
Następna aktualność
Słodkie upominki od świetliczaków na "Wigilię dla samotnych"