,,Zostań Świętym Mikołajem dla Jagódki”

Archiwum kategorii: Aktualności, Wolontariat

W niedzielę, 12 grudnia, na placu przed Starostwem Powiatowym w Kaliszu odbył się kiermasz świąteczny ,,Zostań Świętym Mikołajem dla Jagódki”W wydarzeniu tym wzięła udział nasza szkoła. Na stoisku obsługiwanym przez wolontariuszki z klas 7b i 5a pod opieką nauczycieli sprzedawaliśmy ozdoby świąteczne wykonane przez uczniów naszej szkoły. Całkowity dochód z kiermaszu został przekazany na leczenie malutkiej mieszkanki powiatu kaliskiego, Jagódki Michalak, która cierpi na ostrą postać rdzeniowego zaniku mięśni SMA.
Dla tych, którym nie udało się dotrzeć na jarmark, mamy dobrą wiadomość – ozdoby będzie można kupić jeszcze do końca tygodnia w holu naszej szkoły. Puszkę z pieniędzmi przekażemy w piątek, 17.12 organizatorom akcji.

https://calisia.pl/swiateczny-jarmark-w-kaliszu-wszyscy-pokazali-ogromne-serca-zdjecia-wideo,54104

Poprzednia aktualność
Wyniki konkursu ,Najpiękniejsza ozdoba świąteczna”
Następna aktualność
Zapal #ŚwiatłoWolności – akcja społeczna IPN