Podsumowanie konkursu „Moja bezpieczna droga do szkoły”

Archiwum kategorii: Aktualności

W piątek, 3 grudnia nastąpiło podsumowanie konkursu plastycznego „Bezpieczna droga do szkoły”. Celem konkursu było zapoznanie dzieci z zasadami ruchu drogowego, które przyczynią się do ich bezpieczeństwa m.in. podczas drogi do szkoły.
W zabawie wzięli udział uczniowie klas I-III oraz dzieci z oddziału przedszkolnego. Prace plastyczne wykonane zostały różnymi technikami, w większości z nich zastosowano technikę łączoną. Przedstawiając swoją bezpieczną drogę do szkoły, dzieci uwzględniły znaki drogowe, sygnalizatory świetlne, odblaskowe ubranie oraz prawidłowe przejście przez ulicę. Wyniki konkursu przedstawiają się następująco: 

  • I miejsce – Antonina Wieruszewska (kl. 1b)
  • II miejsce – Amelia Pawlaczyk (kl. 1b)
  • III miejsce – Fabian Krasowski (kl. 1a) 

Gratulujemy laureatom oraz dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu. Każda praca jest piękna i estetycznie wykonana. Dyplomy oraz nagrody dla laureatów zostały wręczone, a dodatkowo praca uczennicy Antoniny Wieruszewskiej wzięła udział w konkursie zewnętrznym o tej samej tematyce, organizowanym przez ODN w Kaliszu.

Poprzednia aktualność
Andrzejki
Następna aktualność
Mikołajki