Międzynarodowy Dzień Kropki

Archiwum kategorii: Aktualności

Międzynarodowy Dzień Kropki to coraz bardziej popularne święto kreatywności, odwagi i zabawy. Obchodzimy je 15 września. Tego dnia uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy instytucji kultury na całym świecie organizują wiele ciekawych zabaw i happeningów, które pomagają dzieciom odkrywać talenty, poznawać swoje mocne strony, pobudzać wyobraźnię i wspólnie się bawić.
W naszej szkole już kolejny rok z rzędu podczas Dnia Kropki powstały wyjątkowe i niepowtarzalne dzieła sztuki. Hasłem przewodnim było ,,Dziś zamaluję cały świat” i tak też się stało. Podczas lekcji uczniowie zapoznali się z historią tego dnia i zaczynając od jednej kropki, ozdobili zakładki do książek, wykonali zadania multimedialne, a najmłodsi wyszli na dziedziniec szkoły, który w krótkim czasie stał się kolorowym chodnikiem. Obchody International Dot Day to wspaniały czas do porozmawiania z dziećmi na temat ich zdolności i zaprezentowania ich światu, bo każdy z nas ma w sobie jakiś ukryty talent.

Poprzednia aktualność
Biblioteczne smaczki
Następna aktualność
Budżet Obywatelski - głosujmy od 20 września na naszą szkołę