Gratulacje dla Weroniki

Archiwum kategorii: Aktualności

Z wielką dumą ogłaszamy, że Weronika Urban z klasy 8a została laureatką XXVIII Konkursu ,,Złota Żaba” w Dziedzinie Języka Polskiego i Literatury dla uczniów szkół podstawowych z klas siódmych i ósmych. Warto dodać, że nasza uczennica jest jedyną spośród nagrodzonych i wyróżnionych osób z Kalisza.
Organizatorem wydarzenia jest corocznie Fundacja Edukacji Społecznej EKOS we współpracy z Samorządem Województwa Wielkopolskiego oraz Powiatem Poznańskim. Celem działań fundacji jest praca z uczniem zdolnym i ambitnym, zadania konkursowe są więc połączeniem wiedzy z umiejętnością niestereotypowego myślenia i poszukiwania alternatywnych rozwiązań. I etap konkursu w dniu 11 lutego miał za zadanie wyłonić zwycięzców w poszczególnych szkołach, etap II został przeprowadzony 13 marca w Swarzędzu. Wyniki zmagań opublikowano na stronie organizatora w dniu 10.04.2021 r.
Weroniko, ogromne gratulacje! Duma nas rozpiera!

Poprzednia aktualność
POMAGAMY
Następna aktualność
Wyniki konkursu na najpiękniejszą ekodekorację na wielkanocny stół