Poczujmy ten klimat

Archiwum kategorii: Aktualności

Wiosna to pora roku, na którą wszyscy czekamy. Robi się ciepło, dni są coraz dłuższe. Jednocześnie świat staje się bardzo kolorowy: drzewa i krzewy zaczynają kwitnąć, a łąki i trawniki pokrywają się kwiatami. Zwierzęta, które przespały zimę, opuszczają kryjówki. Powracają też ptaki zimujące w ciepłych krajach. Jest to też doskonały czas na wyzwalanie kolejnych porcji kreatywności wśród dzieci. Zapraszamy do wiosenno-wielkanocnej galerii.

Zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt Wielkanocnych spędzonych w rodzinnym gronie, pachnących wiosną i budzącą się do życia przyrodą życzy zespół nauczycieli klas 0-3.
Poprzednia aktualność
Wyniki konkursu plastycznego ,,Zdrowe, smaczne, kolorowe - kupuję produkty krajowe" - etap szkolny
Następna aktualność
Ankieta dotycząca oceny jakości życia w naszym mieście