RAZEM – to nasze ulubione słowo

Archiwum kategorii: Aktualności
RAZEM – to nasze ulubione słowo
Całkiem miła ta samotność, kiedy jesteśmy razem
(‚,Kubuś Puchatek”)
W tym tygodniu uczniowie klas 3b i 8a wraz z wychowawcami zaprosili społeczność szkolną do uczestnictwa w Tygodniu Dobrych Myśli. Na zajęciach uczniowie czytali wspólnie teksty z podziałem na role, wspominali także chwile oraz wydarzenia, w których ‚,czuli, że są razem”, co było wspaniałym pretekstem do przywołania ważnych momentów z życia klasy, oglądania zdjęć i filmików. Uczniowie młodszych klas mogli się zmierzyć z zadaniami matematycznymi. Niektóre z nich okazywały się trudne. Mimo to – razem, wspólnymi siłami, każda grupa, która podjęła się wykonania zadania, poradziła sobie z nim doskonale. Na koniec tygodnia społeczność szkolna włączyła się w obchody Światowego Dnia Zespołu Downa, przychodząc do szkoły w kolorowych skarpetkach (klasy 1 – 3) lub robiąc skarpetkowe selfie (klasy starsze).
Był to tydzień pełen pozytywnych emocji. Mamy nadzieję, że podjęte przez nas inicjatywy pozwoliły każdemu docenić jeszcze bardziej to, jak ważny jest drugi człowiek i spędzanie z nim czasu.
Poprzednia aktualność
Wielkanocne ozdoby
Następna aktualność
Wiosna w przedszkolu