„Nikt nie jest idealny, ale każdy ma w sobie coś wyjątkowego”.

Archiwum kategorii: Aktualności

21 listopada obchodzimy Światowy Dzień Życzliwości. Życzliwość to nie tylko bycie uprzejmym, miłym, serdecznym, ale także pomocnym. Wiąże się z wychodzeniem ze strefy własnego komfortu, by skierować swoją uwagę na potrzeby innych. Pamiętajmy o tym jutro, pamiętajmy pojutrze, pamiętajmy przez cały rok. Życzliwości nie da się przedawkować! Możemy ją okazywać do woli, a nawet być troszkę lepszym niż trzeba, bo – to pewne – nic nam z tego powodu nie grozi. Chyba tylko życzliwość oddana przez innych.

W minionym tygodniu klasy 1a i 7b zorganizowały konkurs fotograficzny związany z TYGODNIEM DOBRYCH MYŚLI Nikt nie jest idealny, ale każdy ma w sobie coś wyjątkowego”. Na wysokości zadania stanęli najmłodsi uczniowie naszej szkoły. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział. Komisja konkursowa postanowiła przyznać:

  • I miejsce Oliwii Łuczak i Amelii Gralak
  • II miejsceJulii Plucińskiej (występ podczas akcji charytatywnej)
  • III miejsceRóży Strzałce

Pozostali uczestnicy otrzymują wyróżnienia. Gratulujemy serdecznie! Wręczenie dyplomów oraz nagród odbędzie się po powrocie do szkoły.

W galerii prezentujemy zgłoszone do konkursu zdjęcia uczniów z klas I-III wyrażające miłość, przyjaźń, wsparcie, bezinteresowną pomoc.

Poprzednia aktualność
Kanapka jest zdrowa i kolorowa
Następna aktualność
Dzień Pluszowego Misia