Jesienne lapbooki

Archiwum kategorii: Aktualności
Od dawna wiadomo, że aby się czegoś szybko nauczyć, trzeba zaangażować jak najwięcej zmysłów. Tak właśnie się dzieje, kiedy tworzymy lapbooka, dzięki czemu nie zdając sobie sprawy, poszerzamy nasze wiadomości. Uczniowie klasy 3a i 3b stworzyli na lekcji lapbooki o jesieni. Znalazły się w nich informacje dotyczące początku i końca kalendarzowej jesieni, pogody charakterystycznej dla tej pory roku, darów lasu, sadu i ogrodu czy leśnych zwierząt, a to wszystko okraszone pięknymi obrazkami. W niektórych pojawiły się nawet angielskie określenia związane z jesienną pogodą.
Ta metoda zbierania informacji wokół tematu jesieni bardzo spodobała się uczniom, pobudziła ich kreatywność i dała dużo radości.
Poprzednia aktualność
DZIEŃ POSTACI Z BAJEK
Następna aktualność
Święto Niepodległości