Celem naszego życia nie powinno być posiadanie bogactw, lecz bogactwo życia…

Archiwum kategorii: Aktualności

Ostatni czas upłynął nam pod znakiem „Tygodnia dobrych myśli z klasami 4a i 7a”. Jego celem było wspólne poszukiwanie wartości. W każdym z zespołów klasowych w naszej szkole odbyły się zajęcia z wychowawcą poświęcone odkryciu tego, co dla uczniów najważniejsze. W większości młodszych klas najczęściej pojawiającym się słowem była „rodzina”, to zdecydowanie ona przywołuje najmilsze myśli dzieci, to ona niesie poczucie bezpieczeństwa i sprawia, że pojawia się uśmiech na ich twarzach. Spektrum wartości młodych ludzi w klasach starszych mocno się poszerza, co widać na profesjonalnie przygotowanym przez klasę 8a zestawieniu, załączonym do zdjęć.
Miłym akcentem naszych lekcji było poszukiwanie wartościowych piosenek. Dobrze posłuchać playlisty sporządzonej przez klasy 7a i 8a, by upewnić się w tym, że warto dążyć do tego, co dla nas ważne i nie ustawać w drodze.

Serdecznie dziękujemy Paniom Małgorzacie Olejniczak i Katarzynie Skoniecznej, a także pozostałym Wychowawcom za wspólne spędzenie tego wartościowego tygodnia. Było warto!

Poprzednia aktualność
Zdalnie o Akademii
Następna aktualność
DZIEŃ POSTACI Z BAJEK