Wyniki konkursu plastycznego „Moja bezpieczna droga do szkoły”

Archiwum kategorii: Aktualności

W poniedziałek, 19 października nastąpiło podsumowanie konkursu plastycznego „Moja bezpieczna droga do szkoły.
W zabawie wzięli udział uczniowie zerówki, klas pierwszych, drugich i trzecich. Prace plastyczne wykonane były różnymi technikami, w większości z nich zastosowano technikę łączoną. Przedstawiając swoją swoją drogę do szkoły, dzieci uwzględniły znaki drogowe, sygnalizatory świetlne, odblaskowe ubranie oraz prawidłowe przejście przez ulicę. Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

I miejsce Julia Plucińska, klasa 1a
II miejsce Maja Kranc-Orłowska, klasa 2b
III miejsce Wojciech Jankowski klasa 3b
III miejsce Jessica Piskozub-Wróblewska, klasa 3b
Nagroda specjalna – Luiza Wudzińska klasa 1b

Gratulujemy laureatom oraz dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu. Każda praca jest piękna i estetycznie wykonana. Zwycięzcy otrzymali gratulacje, dyplomy i nagrody rzeczowe. Każdy uczestnik konkursu otrzymał podziękowanie i nagrodę rzeczową.

Poprzednia aktualność
W trosce o czyste powietrze
Następna aktualność
Code Week 2020