Projekt „Lekturki spod chmurki” edycja II w klasie 3b

Archiwum kategorii: Aktualności

14 października uczniowie klasy 3b rozpoczęli przygodę z projektem „Lekturki spod chmurki”. Już po raz drugi bierzemy w nim udział, w tym roku jest to edycja ekologiczna. Dzieci obejrzały filmiki o bohaterach, którzy będą im towarzyszyli podczas realizacji zadań z projektu. Czytusie oraz chmurka Tosia zawitały w klasie. Rozpoczęliśmy też realizację I modułu „Mała chmurka w krainie drzew”, dzieci wybrały lekturę, która będą czytać, stworzyły klasowe drzewa oraz założyły lekturniki. Cała realizacja odbywała się w miłej, życzliwej atmosferze, uczniowie współpracowali ze sobą oraz świetnie się bawili.

Poprzednia aktualność
Życzenia Prezydenta Miasta Kalisza
z okazji Dnia Edukacji Narodowej
Następna aktualność
Pasowanie przedszkolaków