„Czytam i rozkwitam”

Archiwum kategorii: Aktualności

Niedziela to wspaniały dzień, by poczytać. Wytchnienie, relaks, brak pośpiechu – te wszystkie zalety niedzielnego wypoczynku idealnie wpisują się w czytanie, bo i samo czytanie te właśnie zalety posiada. Do tego dostarcza ogromnej rozrywki, sprawia, że wkraczamy w zupełnie inne światy i choć pozornie znajdujemy się na kanapie czy fotelu, myślami jesteśmy w odległych krainach lub tak jak tytułowa bohaterka ulubionej powieści z dzieciństwa Pani Poseł Karoliny Pawliczak „Małgosia kontra Małgosia” Ewy Nowackiej przenosimy się do innego stulecia. Egzemplarz książki Pani Poseł, która wspiera naszą akcję „Czytam i rozkwitam”, jest mocno „zaczytany”, co tylko potwierdza atrakcyjność pozycji. Warto po nią sięgnąć!

Karolina Pawliczak – Posłanka na Sejm RP serdecznie dziękujemy za wsparcie naszej akcji i polecenie książki naszym uczniom! To dla nas zaszczyt!

Poprzednia aktualność
27. Akcja "Sprzątanie świata 2020" na dwóch kółkach pod hasłem „Plastik? Rezygnuję. Redukuję. Segreguję”
Następna aktualność
Wyniki szkolnego konkursu recytatorskiego