Mój zeszyt – moją wizytówką

Archiwum kategorii: Aktualności

W klasie II B od września 2019 roku trwał konkurs na najpiękniejszy zeszyt pn. „Mój zeszyt – moją wizytówką”, sprawdzanie zeszytów uczniów odbywało się przez cały rok. Uczniowie starannie i systematycznie prowadzili zapisy notatek z lekcji, dbali o estetykę pisma i ogólny wygląd zeszytu. Zeszyty były oceniane w trzech kategoriach. Pora na ogłoszenie wyników:

Kategoria zeszyt z edukacji polonistycznej

I miejsce Maciej Kajser

II miejsce Alan Błażejewski

III miejsce Antonin Kołodziejczyk

wyróżnienie Jessica Piskozub-Wróblewska

wyróżnienie Marcel Aleksandrowicz

Kategoria zeszyt z edukacji matematycznej

I miejsce Maciej Kajser

wyróżnienie Marcel Aleksandrowicz

wyróżnienie Alan Błażejewski

Kategoria zeszyt z edukacji przyrodniczej

I miejsce Maciej Kajser

II miejsce Marcel Aleksandrowicz

III miejsce Jessica Piskozub-Wróblewska

wyróżnienie Alan Błażejewski

Serdeczne gratulacje dla nagrodzonych oraz podziękowania dla wszystkich uczniów klasy II B za zaangażowanie i wysoką motywację do staranności w prowadzeniu zeszytów. Prezentację gazetki najładniejszych zeszytów można zobaczyć na zdjęciach. Dyplomy oraz nagrody zostaną przekazane razem ze świadectwami.

Poprzednia aktualność
Stypendium im. św. Jana Pawła II
Następna aktualność
MAMY TO!