Piękne miejsca, które warto zobaczyć

Archiwum kategorii: Aktualności

Małymi krokami zbliżamy się do upragnionych wakacji. Te, które są przed nami, na pewno będą inne, wyjątkowe, niekoniecznie spełniające wszystkie nasze oczekiwania. Na lekcjach geografii dość często możemy się przenieść choć na chwilę w najdalsze zakątki świata. Jeszcze w czasie, kiedy chodziliśmy do szkoły, uczniowie klas 6 i 7 wykonywali makiety miast świata. Dużą popularnością cieszył się Paryż, Londyn, ale znalazły się też Hollywood, Piza czy Nowy Jork. Dodatkowo uczniowie klasy 6 stworzyli mapy i plakaty zachęcające do zwiedzania Francji i Włoch. Tymczasem odkrywajmy piękne miejsca, wędrując po kartach przewodników i myślmy pozytywnie, że już niebawem będziemy mogli spełniać nasze podróżnicze marzenia.

Poprzednia aktualność
Jesteśmy małymi patriotami!
Następna aktualność
Szkoły ponadpodstawowe - rekrutacja 2020/21