Konkurs Pięknego Czytania

Archiwum kategorii: Aktualności

W czwartkowy poranek, 16 stycznia uczniowie klasy II B wzięli udział w Klasowym Konkursie Pięknego Czytania, zorganizowanym w celu rozwoju czytelnictwa w klasach młodszych. Dzieci klas drugich realizują projekt „Lekturki spod chmurki”. Drugoklasiści wraz z wychowawczyniami podczas działania przy II module zdecydowali się na omawianie książki Waldemara Cichoń „Cukierku, ty łobuzie”. I to właśnie ta lektura była czytana przez uczestników konkursu. Dzieci z dużym zaangażowaniem podeszły do czytelniczej rywalizacji, pięknie zaprezentowały swoje umiejętności w czytaniu, starały się z odpowiednią intonacją przedstawiać przygody głównego bohatera lektury. Komisja miała trudne zadanie wybierając laureatów. Po konsultacjach nagrody otrzymali:

  • I miejsce – Marcel Aleksandrowicz
  • II miejsce – Maciej Kajser
  • III miejsce – Alan Kosmowski

Serdeczne gratulacje dla wszystkich uczestników konkursu. Podziękowania dla Pani Pauliny Wenzel za zaangażowanie w organizację tego przedsięwzięcia.

Poprzednia aktualność
Przegląd Piosenki i Poezji Patriotycznej z udziałem naszej uczennicy
Następna aktualność
Mitologiczny sukces Zosi i Oliwii