„Człowiek jest tyle wart, ile uczyni dobrego”

Archiwum kategorii: Aktualności

„Człowiek jest tyle wart, ile uczyni dobrego” – pod takim hasłem w naszej szkole minął ubiegły Tydzień Dobrych Myśli. Na zajęciach z wychowawcą poprzez bajki i piosenki dzieci zostały zachęcone do przekazywanie „sygnałów dobra” poprzez uśmiech, miłe słowa i gesty. Uczniowie z klas 0-3 codziennie rano wrzucali do „słoika dobrych uczynków” karteczkę z informacją, jak pomogły bliskim, sąsiadom itp., a na koniec dnia o tym, co dobrego zrobiły w szkole. W piątek został stworzony w klasach młodszych „krąg miłych słów”. Celem akcji było przeciwdziałanie agresji słownej oraz budowanie pozytywnej komunikacji w środowisku szkolnym. Serdeczne podziękowania dla klas 2a i 5a oraz ich wychowawczyń za opiekę nad tym przedsięwzięciem.

Poprzednia aktualność
85-lecie ZUS-u w Ostrowie Wielkopolskim z przedstawicielami z naszej szkoły
Następna aktualność
Podsumowanie projektu "Zakodowana historia ulicy Złotej"