VI Charytatywny Marsz Nordic Walking

Archiwum kategorii: Aktualności, Wolontariat

8 grudnia 2019 ponad 20 uczniów z naszej szkoły wraz z opiekunami po raz kolejny okazało wielkie serducho i razem z Fundacją „Bread of life” oraz wspaniałą panią Grażyną Adamin na czele uczestniczyło w VI Charytatywnym Marszu Nordic Walking. Udało nam się zebrać pieniądze dla podopiecznych fundacji i z uśmiechem na ustach przemaszerować ponad 5 km ulicami naszego miasta. Zwieńczeniem całego wydarzenia było bicie rekordu Guinnessa w ilości aniołów, które zgromadziły się na kaliskim rynku. Każdy uczeń został nagrodzony drobnym upominkiem i pamiątkowym dyplomem, szkoła otrzymała puchar.

P.S.
Informacja od pani Grażyny Adamin:
Dzisiaj tj. 10 grudnia  w obecności pracownicy Fundacji oraz kolegi Andrzeja podliczyliśmy kwotę jaką zebraliśmy podczas niedzielnego charytatywnego kijomarszu  w ramach VIII Wigilii na Kaliskim Rynku.  
Mamy nowy rekord w naszej puszce. Serdecznie dziękuję wszystkim za udział w marszu oraz datki wrzucane do puszki. Szczególne podziękowania należą się młodzieży, która z dobrego serca chce pomagać  chorym koleżankom i kolegom.
Poprzednia aktualność
Mikołajki w kinie
Następna aktualność
MIASTECZKO ELFÓW