O bezpieczeństwie w czasie przerw i nie tylko …

Archiwum kategorii: Aktualności

W piątek, 15 listopada klasy 0-2 odwiedziła przedstawicielka Straży Miejskiej w Kaliszu, pani Anita Bugajny.
Celem wizyty było omówienie bezpiecznego zachowania w szkole – zarówno na lekcji, jak i na przerwie. W obecności pani dyrektor podsumowany został konkurs plastyczny „Bezpieczna i wesoła przerwa”. Głównymi celami konkursu były propagowanie wśród dzieci postawy życzliwości i umiejętności współtworzenia przyjaznej atmosfery w społeczności uczniowskiej oraz kształtowanie umiejętności podejmowania bezpiecznych i radosnych inicjatyw podczas zabaw na przerwie.

Zwycięzcy:

I miejsce
Wanda Spałka klasa 1b
II miejsce
Maciej Kajser klasa 2b
Julia Tomalak klasa 2a
III miejsce
Nicola Podgórska klasa 1b
Julia Rokoszewska klasa 2b
Martyna Szczesna klasa 2a

Serdecznie gratulujemy!

Poprzednia aktualność
Dla Niepodległej
Następna aktualność
Play and fly Arena Kalisz 2019