Spacer historyczny uczniów klasy 7a po ulicy Złotej

Archiwum kategorii: Aktualności

Spacer historyczny po ulicy Złotej to kolejne działanie realizowane przez uczniów klasy 7a w ramach  projektu: Zakodowana historia ulicy prowadzonego w naszej szkole przez Fundację Animacji Społeczno-Kulturalnej KWADRATURA Nie mógł on zakończyć się inaczej jak w przepięknej przestrzeni zrewitalizowanej -130 letniej Fabryki Budowy Fortepianów i Pianin noszącej obecnie nazwę Calisia One. To miejska przestrzeń otwarta dla mieszkańców, w której nasi uczestnicy mogli działać i poznawać historię. Poza tym, że było bardzo ciekawie, było też bardzo pysznie: gofry, ciasto czekoladowe, rogaliki, gorąca czekolada, herbatka 💚

Poprzednia aktualność
Świętujemy 101 rocznicę odzyskania Niepodległości
Następna aktualność
Dla Niepodległej