Dzień Głośnego Czytania – „Szkolne przygody gangu Słodziaków”

Archiwum kategorii: Aktualności

Klasy 3a i 3b wzięły udział w Dniu Głośnego Czytania. Trzecioklasiści włączyli się w akcję „Szkolne przygody gangu Słodziaków”. Ma ona na celu motywowanie dzieci do codziennego czytania i rozbudzanie pasji do lektury przy wykorzystaniu książki pt. „Gang Słodziaków. Przyjaciele mogą wiele, czyli magia z leśnej polany”. Dzisiejsze spotkanie było podsumowaniem trzytygodniowego wyzwania czytelniczego popularyzującego czytanie oraz integrację zespołów klasowych. Dodatkowo ogłoszono wyniki konkursu na EkoSłodziaka. Dzieci przebrały się za ulubione postacie z bajek, dopełniając swoim wizerunkiem piękną dekorację przygotowaną przez rodziców naszych uczniów. Spotkanie zakończyło się wspólnym tańcem i zabawami.
Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym uczniom. Gorące podziękowania dla pani Joanny Hajdziony i pana Tomasza Przepiórki za zaangażowanie i przygotowanie dla uczniów wspaniałej oprawy plastycznej na dzisiejsze wydarzenie.

Poprzednia aktualność
Świetlicowa wymiana pocztówkowa.
Następna aktualność
Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania