Uroczyste pasowanie pierwszoklasistów

Archiwum kategorii: Aktualności

Pasowanie na ucznia to jeden z najważniejszych i niezapomnianych momentów przeżytych w szkole. 30 października 2019 r. uczniowie klas pierwszych złożyli ślubowanie i oficjalnie zostali przyjęci do grona społeczności szkolnej.
W pięknie udekorowanej sali gimnastycznej pierwszoklasiści zaprezentowali program artystyczny, w którym ukazali swoje zdolności wokalne oraz recytatorskie. Wykazali się również umiejętnością dodawania, a także znajomością przepisów ruchu drogowego. Doskonałym występem uczniowie udowodnili, że są gotowi do sumiennej nauki i pracy w szkole.
Po części artystycznej pierwszoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły, a Pani Dyrektor  dokonała aktu pasowania na ucznia.

Poprzednia aktualność
Pierwsze miejsce i wyróżnienie dla uczniów naszej szkoły 
Następna aktualność
Seans na świetlicy