Podsumowanie obchodów Światowego Dnia Drzewa 

Archiwum kategorii: Aktualności

Światowy Dzień Drzewa przypadający 10 października jest międzynarodową promocją zieleni, mającą na celu zwiększyć świadomość ekologiczną w społeczeństwie. Zapominamy, że drzewa stanowią naturalną barierę ochronną przeciwko pyłom, śmieciom czy też hałasowi.
W ramach tego święta klasy trzecie i oddział przedszkolny z naszej szkoły rozpoczęły budowanie przyszkolnego ogrodu, zorganizowano konkurs wiedzy o drzewie dla klas 4-8. Wszyscy uczniowie mogli wziąć udział w rodzinnym konkursie florystycznym „Jesienny bukiet” i w zbiórce makulatury. Poza tym uczniowie wykonali plakaty o roli drzewa w przyrodzie oraz przygotowali prezentacje na temat drzewoterapii. Na podsumowaniu obchodów Dnia Drzewa rozdano dyplomy za udział w konkursach.
Quiz wiedzy o drzewie:
I miejsce: Zofia Fryś 8a, Zuzanna Witczak 8a
II miejsce: Magdalena Błaszczyk 5a
III miejsce: Iga Trawkowska 7a
Rodzinny Konkurs Florystyczny „Jesienny bukiet”
Kategoria: klasy 4-8
I miejsce: Julia Wasylów 4a, Nazar Mazniuk 5a
II miejsce: Iga Trawkowska 7a, Antoni Kranc 5a
III miejsce: Miłosz Stefani 6a, Nikodem Szkudlarek 6a
Kategoria: klasy 0 – 3
Wyróżnienia I stopnia: Magda Kubacka 1a, Jakub Pietrzak 2a, Wojciech Jankowski 2b, Maciej Kajser 2b, Marcel Aleksandrowicz 2b, Zuzanna Kranc 3a, Kaja Klessen 3a, Karolina Pokora 3a, Judyta Fluder 3a, Wirginia Hajdziony 3a, Roksana Dolata 3a, Szymon Ratajczyk 3a, Alan Piotrowski 3b, Justyna Piotrowska 3b, Jessica Piotrowska 3b, Aleksandra Głowacka 3b.
Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim biorącym udział w konkursach dziękujemy.

Poprzednia aktualność
Przyszkolny ogródek rośnie na naszych oczach!
Następna aktualność
Aktywne przerwy