Warsztaty florystyczne „Jesienna kompozycja” w klasach trzecich

Archiwum kategorii: Aktualności

Uczniowie klas trzecich uczestniczyli w warsztatach florystycznych, podczas których wykonali przepiękne, jesienne kompozycje. Głównym celem zajęć było rozbudzanie i rozwijanie wrażliwości estetycznej, indywidualnych zdolności twórczych uczniów, ich wyobraźni oraz kreatywnego myślenia. Wykonując zaplanowane działania oraz doskonaląc sprawności manualne, uczniowie odkrywali przyjemność tworzenia i cieszyli się z efektów swojej pracy.  Wspaniałe prace naszych uczniów wystawione będą w holu naszej szkoły 10 października. W projekcie aktywnie uczestniczyli również rodzice i członkowie rodzin dzieci: pani Krystyna Nowak, pani Joanna Hajdziony oraz pani Katarzyna Piotrowska. Bardzo dziękujemy za bezinteresowną i godną naśladowania pomoc w przeprowadzeniu zajęć oraz wsparcie nas w procesie edukacyjnym.

Poprzednia aktualność
Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia
Następna aktualność
Tydzień Dobrych Myśli z klasami 0 i 1b