Nasz udział w XIIl Biegu Kościuszki

Archiwum kategorii: Aktualności

Nasi uczniowie wzięli dziś udział w XIII Biegu Kościuszki organizowanym przez II Liceum Ogólnokształcące im.T.Kościuszki w Kaliszu. Każdy z nich pokonał przewidziany dla swojej grupy wiekowej dystans. Zmęczeni, ale szczęśliwi wpadali na mecie w objęcia swoich rodziców, których obecność była nieoceniona.
Cele imprezy to: popularyzacja aktywności ruchowej i sportu, promocja zdrowego stylu życia oraz integracja młodzieży z kaliskich szkół.

Serdecznie dziękujemy organizatorom, uczestnikom z naszej szkoły, ich rodzicom oraz pani Ani Jangas, pod opieką której przebywali uczniowie. Aktywna niedziela to jest to, co tygrysy lubią najbardziej!

Poprzednia aktualność
VIII Rajd Szlakiem Bursztynowym... z Kulisiewiczem
Następna aktualność
Konkursowa kapsuła czasu