„Zostań Supermolem Bibliotecznym”

Archiwum kategorii: Aktualności

Pani Anna Kubiak z Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Adama Asnyka w Kaliszu 7 czerwca odwiedziła oddział przedszkolny. Pani bibliotekarka zdradziła nam tajemnicę, kim jest Mól Książkowy, pokazała różne rodzaje książek, a także powiedziała, jak zdobyć Medal Supermola Bibliotecznego. Akcję promującą czytelnictwo pod hasłem „Zostań Supermolem Bibliotecznym” organizuje Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Asnyka w Kaliszu. Dzieci, które założą kartę czytelniczą i zdobędą sześć pieczątek za wypożyczanie książek, otrzymają w nagrodę biblioteczny medal. Przedszkole, w którym najwięcej dzieci włączy się w akcję, uzyska tytuł NAJBARDZIEJ ZACZYTANEGO PRZEDSZKOLA KALISZA 2019 ROKU. Akcja trwa do końca sierpnia i każde kaliskie przedszkole ma jeszcze szansę wywalczyć ten zaszczytny tytuł.

Poprzednia aktualność
Srebrna drużyna z 5a
Następna aktualność
XV Festyn Edukacyjny „Spotkanie z lasem” i obchody Dnia Ziemi w Gołuchowie.