V Walentynkowy marsz nordic walking

Archiwum kategorii: Aktualności

9 lutego 2019r. uczestniczyliśmy w walentynkowym spacerze nordic walking, na który zaprosiła nas pani Grażyna Adamin. Cele rajdu to propagowanie zdrowego trybu życia oraz aktywnego wypoczynku i rekreacji, integracja osób uprawiających tę formą aktywności ruchowej, a także popularyzacja nordic walking.  W spacerze oprócz naszej 22-osobowej grupy udział wzięli też dorośli mieszkańcy miasta.  Należy podkreślić, że do naszej stałej grupy dołączyli jedni z najmłodszych uczniów szkoły – Nikola Jabłońska, Amelia Ciostek i Milena Banaszak z klasy 4a. Na trasie dzielnie dotrzymywali nam kroku i mamy nadzieję, że będą od teraz już stałymi uczestnikami rajdów.

Trasa marszu: Parking Tesco / ul . Majkowska / –  Wał Bernardyński – Warszówka – ul. Kruczkowskiego  – ul. Wyspiańskiego – ul. Majkowska / parking Tesco / – ok. 5,0  km.

Pani G. Adamin, na koniec rajdu, każdemu uczestnikowi wręczyła dyplomik oraz piękne czerwone serce. Nie zbrakło też słodkich upominków. Uczniowie naszej szkoły zostali wyróżnieni pucharem za udział w jubileuszowym V Walentynkowym nordic walking.  Dziękujemy bardzo Pani Grażyno!

Już nie możemy doczekać się następnego spaceru.

https://www.calisia.pl/articles/z-milosci-do-sportu-czyli-v-walentynkowy-marsz-nordic-walking

Poprzednia aktualność
Najmłodsi też programują!
Następna aktualność
Każdy uczeń 2b już wie!