Dzień Babci i Dzień Dziadka

Archiwum kategorii: Aktualności

Wyjątkowe dni niebawem zapowiadają się w kalendarzu. 21. i 22. stycznia jest Dzień Babci i Dzień Dziadka. Uczniowie klasy I b już przed feriami pomyśleli o tym święcie i z tej okazji przygotowali swoim babciom i dziadkom „pachnące tulipany” wykonane techniką origami. Pierwszoklasiści podczas tworzenia kwiatów wykazali się zręcznością, umiejętnością czytania, zrozumienia instruktażu prezentowanego przez nauczyciela, cierpliwością oraz dokładnością i precyzją manualną. I tak z kawałka papieru zostały „wyczarowane” piękne upominki dla bliskich osób. Każde zajęcia ze sztuką origami to wiele radości, a efekt pracy wyzwala w dzieciach chęć do nowej twórczości oraz dodaje pewności siebie. Już niedługo uczniowie klasy Ib wręczą swoim babciom i dziadkom wykonane własnoręcznie tulipany. A dla wszystkich babć i dziadków dużo zdrowia, uśmiechu na co dzień oraz radości i zadowolenia z wnuków i wnuczek.

Poprzednia aktualność
Gramy z WOŚP
Następna aktualność
Książkowe kalambury