Człowiek jest tyle wart, ile uczyni dobrego

Archiwum kategorii: Aktualności

Tydzień Dobrej Myśli pod hasłem „Człowiek jest tyle wart, ile uczyni dobrego” nie wyszedł nam tak, jak planowaliśmy. Jak bowiem zamknąć dzielenie się dobrem w siedmiu dniach? My tego nie potrafimy! Uczniowie naszej szkoły mają ogromne serca i chcą się nimi dzielić przez cały rok.

PODSUMOWANIE:

 320 zł ze sprzedanych ciast podczas Słodkiego Kiermaszu Świątecznego – zakupiono upominki dla dzieci z Domu Dziecka,
 12 przedmiotów przekazanych od klas – sprezentowano dzieciom z Domu Dziecka,
 45 zebranych książek dla dzieci – przekazano do biblioteki przy Szkole Przyszpitalnej (Zespół Szkół nr 12),
 70 ręcznie robionych kartek świątecznych – przekazano uczniom Szkoły Przyszpitalnej i ich rodzinom,
 213 pluszaków z akcji Lawina Maskotek – przekazano jako upominki dla dzieci do punktu PCK,
 DUŻO WSZYSTKIEGO – zebrane w ramach Świątecznej Kwesty „Czerwonokrzyska Gwiazdka” – przekazano najuboższym rodzinom.

A przecież to jeszcze nie koniec! Chętni do działania uczniowie już planują akcję zbiórki karmy dla zwierzaków ze schroniska, a już za chwilę przed naszymi wolontariuszami Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Dzielimy się dobrem przez cały rok, bo „człowiek jest tyle wart, ile uczyni dobrego” 

Poprzednia aktualność
Świąteczne Warsztaty Młodych Talentów
Następna aktualność
Jasełka w wykonaniu najmłodszych