An unusual school. Międzynarodowa lekcja języka angielskiego

Archiwum kategorii: Aktualności

5 grudnia br. klasa 7b uczestniczyła w niezwykłej lekcji języka angielskiego – w międzynarodowej lekcji online, która nadawana była z Madrytu w ramach projektu Live Classes. W lekcji uczestniczyły szkoły: z Japonii, Serbii, Rosji, Rumunii, Ukrainy, Turcji i Polski.

Temat lekcji „An unusual school” dotyczył szkoły w Londynie, w której uczniowie mówią w 42 językach, wspólnie się bawią, uczą języka angielskiego i poznają kultury krajów swoich kolegów ze szkoły.

Uczniowie klasy 7b widzieli i słyszeli lektora prowadzącego lekcję oraz klasy w szkołach w Europie i w Japonii; wspólnie z uczniami w innych krajach wykonywali ćwiczenia oraz odpowiadali na pytania lektora.

Lekcja była interesująca pod względem treści oraz jej przebiegu.

Uczniowie otrzymają certyfikaty Pearson and BBC Live Classes International Student.

Poprzednia aktualność
WOLNOŚĆ BEZ NAŁOGÓW - sukces naszych uczennic!
Następna aktualność
Mikołajki 1b z piłkarzami z KKS-u