Tydzień Życzliwości z klasą 1a

Archiwum kategorii: Aktualności

Podczas Tygodnia Dobrych Myśli pod hasłem Życzliwość to nie jest gest, to jest styl życia, wszyscy dbali o przyjemną i życzliwą atmosferę. Uczniowie zatroszczyli się o wystrój swoich sal lekcyjnych, przygotowując wspaniałe dekoracje, gazetki na temat tolerancji i kodeksy życzliwości. Podczas przerw dzieci z młodszych klas obdarowywały się wzajemnie przygotowanymi własnoręcznie serduszkami i buźkami. Szkolny Tydzień Tolerancji i Życzliwości uświadomił uczniom ważne wartości w życiu człowieka, przybliżył znaczenie tolerancji, przyjaźni, koleżeństwa i pomocy drugiej osobie. Na zakończenie ogłoszono wyniki przeprowadzonego plebiscytu o tytuł Najbardziej Życzliwych Uczniów.

Poprzednia aktualność
Dzień Pluszowego Misia
Następna aktualność
Pierwszoklasiści na meczu KKS Kalisz – Bałtyk Koszalin