XXXVIII Międzynarodowy Bieg Ptolemeusza

W niedzielę, 7 października, przy pięknej pogodzie, odbył się XXXVIII Międzynarodowy Bieg Ptolemeusza. Główny dystans tego Biegu to 10 km ulicami naszego miasta. Jednak zanim wystartował Bieg open, na nieco mniejszych odcinkach biegowych swoją szybkość i wytrzymałość mogli sprawdzić młodsi zawodnicy ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Tradycyjnie już uczniowie naszej szkoły również wzięli udział w tych biegach. Reprezentacja składała się z uczniów klasy 2b: Lenka Bazela, Antek Bryś, Julia Kaźmierczak, Jessica Piotrowska, Justyna Piotrowska, Alan Piotrowski, Piotr Przepiórka, z klasy 2a: Zuzanna Kranc-Orłowska, z klasy 4a: Amelia Ciostek, Ania Szymczak, Wiktoria Woźniak, Nikola Jabłońska i Antek Kranc. Nasi mali biegacze pokonali dystans od 500 do 800m. Najmłodszym zawodnikom ogromnie kibicowali nieco zdenerwowani rodzice, którzy mocno trzymali kciuki i bardzo przeżywali start swoich małych sportowców. Należą się im oklaski za okazaną pomoc i wsparcie.  Za rok znów podejmiemy wyzwanie.

WSZYSTKIM BEZ WYJĄTKU GRATULUJEMY POSTAWY I TRZYMAMY KCIUKI !!!

Podróż pociągiem niepodległości
Młodzież poleca