Witaj szkoło na wesoło!

Archiwum kategorii: Aktualności

Na wesoło rozpoczęli rok szkolny uczniowie klas drugich. 7 września wzięli oni udział w festynie „Witaj szkoło na wesoło”, przygotowanym przez Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli i kaliskie Centrum Kultury i Sztuki. Scenariusz festynu przewidywał aktywności dzieci przy dziesięciu różnych stolikach tematycznych. Uczniowie mogli sprawdzić swoją znajomość ortografii, wykazać się wiedzą dotyczącą kaliskich zabytków oraz rozwiązywać łamigłówki. Znalazło się również miejsce na tańce i zabawy ruchowe. Po zaliczeniu kolejnych punktów, potwierdzonych okolicznościowymi pieczątkami, każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy upominek.

Poprzednia aktualność
Nasz projekt w Budżecie Obywatelskim - GŁOSUJMY!
Następna aktualność
W szkole dobrze się bawimy i dobrych zasad się uczymy!