Koncert Dzieci Rodzicom – 2018

Archiwum kategorii: Aktualności

21 czerwca 2018 r. w naszej szkole, jak co roku, zgodnie z tradycją, odbył się Koncert Dzieci Rodzicom, który stał się także okazją do pożegnania klas trzecich gimnazjum. Podczas tej uroczystości trzecioklasiści zostali nagrodzeni m.in. za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie, pracę społeczną i na rzecz szkoły, sukcesy sportowe, taneczne, wzorową frekwencję. Siedzący na widowni rodzice, dyrekcja, nauczyciele, dzieci i młodzież w tym szczególnym dniu Święta Muzyki mieli możliwość odbyć swoistą, muzyczną podróż w przeszłość. Na scenie zaprezentowali się uczniowie wielu talentów. Młodzi artyści śpiewali, tańczyli, grali na instrumentach, recytowali, odgrywali rolę konferansjerów. Odczytano fragment listu Juliusza Słowackiego do matki, zaśpiewano utwory Edyty Bartosiewicz, Judy Garland, Karin Stanek, Anny Jantar, Elvisa Presleya, Michaela Jacksona, Beatlesów, zatańczono do utworu Boney M. Widowisko zakończyła refleksyjna piosenka „Pięknie żyć” w wykonaniu pierwszoklasistów.

Dla występujących w koncercie znakomitych, wyjątkowych wykonawców wielkie brawa, a dla wszystkich, którzy brali udział w przygotowaniu tej uroczystości, serdeczne podziękowania.

Poprzednia aktualność
PROJEKT ZDROWA JA - etap czwarty
Następna aktualność
Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych - RODO