Prezent dla najbliższych…

Archiwum kategorii: Aktualności

W niedzielę, 21 stycznia 2018 r. w kaliskiej Katedrze św. Mikołaja uczniowie naszej szkoły zaprezentowali przedstawienie bożonarodzeniowe. W pięknej oprawie trzynastowiecznego kościoła zabrzmiały znane kolędy w wykonaniu chóru, solistów i najmłodszych przedstawicieli społeczności uczniowskiej. Treść inscenizacji nawiązywała do najpiękniejszych wartości, takich jak  miłość, nadzieja i wiara, które nadają sens naszemu życiu. Słowa wypowiedziane przez młodych aktorów skłaniały do refleksji, by mimo pośpiechu i natłoku codziennych spraw, zatrzymać się na chwilę, dostrzec  tych, którzy są blisko, może po prostu potrzebują tylko naszej obecności. Nad realizacją projektu pracowały panie: Anna Pelissier, Ewa Kwaśniewska i Katarzyna Skonieczna.

Poprzednia aktualność
Wystawa Literatury Młodzieżowej
Następna aktualność
Młodzi filmowcy z historią za pan brat