Projekt ZDROWA JA

Archiwum kategorii: Aktualności

Pierwsza faza projektu ZDROWA JA już za nami. Nasze działania skoncentrowane były na aktywności fizycznej. Dziewczęta z klasy 2b i 2d zauważają korzyści płynące z udziału w projekcie ZDROWA JA.

Aktywność ruchowa poprawia odporność, pomaga w byciu fit, modeluje szczupłą sylwetkę, wpływa korzystnie na samopoczucie, lepszą sprawność ruchową, zdrowie, a także kondycję. Najpopularniejsze formy aktywności wśród naszych dziewcząt to: spacery, przejażdżki rowerowe, jazda na rolkach, aerobik, aerobik wodny, ćwiczenia w siłowni, pływanie, jazda konna oraz lekcje wychowania fizycznego. Okazuje się, że młodym dziewczynom zależy głównie na sylwetce, chcą dbać o linię i być fit. Opaska elektroniczna, którą noszą na ręce, to istotny gadżet, niewątpliwie uatrakcyjniający cały projekt. Z kolei interesujące ciekawostki, pojawiające się w aplikacji, np. dotyczące fazy snu, motywują i rozbudzają ciekawość uczestniczek projektu. Dziewczęta będą nosiły opaski do 15 stycznia.

Z niecierpliwością czekamy na rozpoczęcie drugiej części PROJEKTU ZDROWA JAkiedy działania skoncentrują się na podnoszeniu naszych kompetencji społecznych.

Poprzednia aktualność
Pierwszy śnieg w świetlicy szkolnej
Następna aktualność
Orszak Trzech Króli