Z wizytą w Biurze Promocji i Współpracy Zagranicznej

Archiwum kategorii: Klub Europejczyka

Dnia 13.05.2014 roku uczniowie klasy II c realizujący projekt Na spacer z Europą pod opieką pani Pauliny Marciniak odwiedzili Urząd Miejski w Kaliszu – Biuro Promocji i Współpracy Zagranicznej. Pani Iwona Duda – Dyrektor Kancelarii Prezydenta Miasta Kalisza oraz Kierownik Biura Promocji i Współpracy Zagranicznej prezentowała gimnazjalistom miasta partnerskie,  które współpracują z Kaliszem: Hautmont, Hamm, Martin, Kamieniec Podolski, Heerhugowaard, Erfurt, Preston, La Louviere. Ponadto prowadząca opowiedziała uczniom o nagrodach i wyróżnieniach,  jakie otrzymał gród nad Prosną za aktywną działalność na forum międzynarodowym oraz wspieranie idei  integracji europejskiej.

Poprzednia aktualność
Prawybory do Parlamentu Europejskiego
Następna aktualność
Pod patronatem Andrzeja Grzyba